רותם

דיקור סיני

 

דיקור סיני היא שיטה מתוך עולם הרפואה האלטרנטיבית, המתבססת על דקירת המטופל בסיכות דקות במיוחד במקומות מסוימים בגוף ומסייעת בהקלת כאבים, מניעת מחלות, שיפור מערכת החיסון ועוד

האני מאמין שלי הוא – שניתן לעזור ולטפל בבעיות שיש לאדם כתוצאה מיציאה מאיזון. לשם כך דרושים קשב, רגישות, עבודה מדויקת ויסודית מצד המטפל ומצד המטופל רצון, אמון והתמדה בתהליך. כדי להגיע לריפוי יש לרתום את המטופל לתהליך, לתת לו את הכלים והמידע להבין את מצבו ואת הדרך שצריך לעבור.

שיטת האבחון מתחילה בשיחת טלפון בה מקשיבים לאינטונציה וצורת הדיבור של המטופל. משם ממשיכים לפגישה בקליניקה שם ניתן להבחין ולזהות סימנים שונים כגון – הבעה, טונוס השריר, ריח, התנהגות ועוד, לצד תשאול מעמיק שמאפשר מידע ונקודות הסתכלות שונות על האדם דרך הראיה הסינית.

יחד עם כלי אבחנה נוספים – התבוננות על הלשון והרגשת הדופק שמשלימים את התמונה, נוכל להבטיח טיפול יעיל בבן אדם ולא בסימפטום ספציפי כזה או אחר.

 

רותם תנורי – בוגר מכללת מדיסין קולג’ ומטפל ברפואה סינית מעל 5 שנים. מטפל מוסמך לדיקור סיני, צמחי מרפא וטכניקת מגע (טווינא) מתמחה בטיפול בכאבים ובעיות של מערכת העיכול בילדים ובמבוגרים הוא גם בוגר קורס אבחנות מתקדמות המאפשר  לאבחן את מצבו הפנימי של המטופל, כמעט מבלי לשאול אותו שאלות. האבחנה מתבצעת על ידי בדיקה בעיקר של הבטן לפי אזורי אבחנה של איברים שונים בגוף ומבוססת על ההשפעה הפיזיולוגית והמכאנית שנוצרת כתוצאה מהיציאה מאיזון. שיטה זו – עוזרת מאד להבין מה יצא מאיזון אצל אותו מטופל, לזהות למה זה גרם ומכאן מה צריך לעשות כדי לאזן חזרה.

במהלך הטיפול עצמו מוחדרים מחטים קטנים, עדינים וגמישים הגורמים לתחושת עקצוץ רגעית, במשך כל זמן הטיפול המטופל נמצא במצב שכיבה. בתום הטיפול והוצאת המחטים נערכת בדיקת דופק נוספת, כדי לבדוק את השפעת הדיקור על הגוף. כמובן שדרך הטיפול משתנה מאדם לאדם – כל מקרה לגופו ולכן גם הטיפול מותאם באופן פרטני ומדוייק עבור כל אחד ואחת

“שיטת האיזון של ד”ר טאן – היא השיטה העיקרית שבה אני משתמש, זו שיטה שמתאימה מאד לאופי שלי, כי יש בה המון הגיון רציונאלי, ובמקרים רבים אתה רוצה בעזרתה לראות השפעה מיידית כבר במהלך הטיפול ברגע החדרת המחטים. אני חושב שזה חשוב מאד עבור המטופלים, שחלקם גם ככה מגיע לאחר שכבר ניסה טיפולים רבים ושונים ומגיעים די סקפטים לטיפול. ברגע שאני אומר  שעכשיו אני שם מחט ורוצה לראות שינוי במצב וזה קורה זה כבר יוצר בסיס של אמון בנינו שהטיפול מתאים ונכון עבורו.

זוהי שיטה מדהימה לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות אך לא רק. היא גם עובדת ביעילות רבה בכאבים אחרים כגון הרפס זוסטר, כאבי ראש, בעיות מערכת העיכול ועוד
מספר טיפולי הדיקור אינו קבוע, הוא תלוי במחלה/דלקת/ או כל דבר אחר שיש למטופל בהתאם לאבחון ולחומרת הבעיה המאובחנת.

אני משלב מספר כלים וגישות טיפוליות ומציע מגוון רחב של פתרונות טבעיים לשלל בעיות וכאבים למבוגרים ולילדים :

קינזיוטייפ – כלי טיפולי שאינו מתוך הרפואה הסינית, אך משתלב כמו כפפה ליד בטיפולי אורתופדיה יחד עם הדיקור בשיטת האיזון של ד”ר טאן.
דיקור קרקפת Ynsa – שיטה שעובדת על מערכת העצבים המרכזית ולכן השפעתה חזקה ומהירה. כבר במהלך הדיקור המטופל יכול להרגיש בשינוי.
שונישין – טיפול יפני לילדים. טיפול דיקור נעים ללא מחטים, תוך שימוש בכלים מתכתיים העוברים על גבי המרידיאנים היאנגים בגופו של הילד. הטיפול עדין מבחינת המגע על גופו של הילד, אינו כואב, לא מפחיד ויכול להתבצע תוך כדי משחק וכיף.
דיקור קוסמטי – טיפול טבעי לאנטיאייג”ינג על ידי דיקור גוף, דיקור בפנים ועבודה עם כלים, קרמים וסרומים טבעיים שונים, המביאים את העור למצב בריא בצורה טבעית. יעיל למצבים של מתיחת העור, הרמת עפעפיים, גוון, פיגמנטציה, קמטים, נשירת שיער ועוד.

אם גם אתם מעוניינים בשינוי אמיתי לחיים, רותם תנורי ישמח לצעוד ולהוביל אתכם כל הדרך לשינוי הרגלים והטמעתם, לריפוי טבעי של הגוף, להשבת האנרגיה והחיות – והכל בעזרת נפלאות עולם הרפואה הסיני.

אתם מוזמנים להתרשם משיטת הטיפול המופלאה של רותם תנורי בקליניקה של מרכז פעימות בר.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות