הילינג

הילינג

ההילינג היא שיטת ריפוי הוליסטית אשר מטפלת בכל רבדי האדם, הן ברובד הפיזי והן ברבדים המנטליים, הרגשיים והרוחניים. הריפוי מתבצע על ידי הנחת ידיים על גוף המטופל ומעליו לצורך איזון מחודש של שדה האנרגיה האנושי שקיים סביב כל אחד מאיתנו.
שדה זה נבחן רבות על ידי הפיזיקאים שכינו אותו “השדה החשמלי”, “השדה המורפוגני” ועוד. ההילינג מטפל בשדה האנרגטי בכך שהוא מזהה את המחלה עוד בטרם נוצרה ומחזק את המערכת החיסונית של הגוף על ידי שיפור היכולת הטבעית שלו לרפא את עצמו.
להילינג שימושים רבים, הוא מקל ומרפא מחלות כרוניות וכאבים זמניים, מרגיע, מפיג חרדות ועוזר לשינה שלווה יותר. כמו כן ההילינג עוזר לאדם לקבל ולאהוב את עצמו כפי שהוא ועל ידי כך מבהיר את יחסיו עם הסובבים אותו ומכוון אותו לבחירות הטובות ביותר עבורו.
מפגש הריפוי בהילינג מורכב משיחה לצורך הכרת המטופל ולאחר מכן טיפול אנרגטי המכיל בתוכו שימוש בדמיון מודרך, ראייה גבוהה ותקשור.
במהלך עבודתי כמרפאה עבדתי עם אוכלוסיות שונות, ביניהן אנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן (בארגון חס”ן), נשים עם בעיות פוריות, אנשים בעלי פיגור שכלי (במעון “שיקמה” ברעננה ובמנזר “הלב הקדוש” בחיפה) ואנשים המתמודדים עם מחלה נפשית. ההילינג הקל רבות הן על כאבי המטופלים ועזר להם לראות את חייהם בצורה חיובית ובהירה יותר. במהלך הטיפולים השתמשתי רבות בשיטת הדמיון המודרך המהווה כלי טיפולי זמין ביותר, המנצל את כוחות הדמיון למטרת רפואה והבראה. כלי זה עוזר למטופל להתחבר לעצמו ולעבוד על הרבדים העמוקים ביותר באישיותו הדורשים שינוי לצורך התפתחות אישית.

חשוב לזכור שההתמודדות עם המשמעויות העמוקות של מחלותינו הוא צורך חיוני עבורנו. כל מחלה היא מסר מגופנו אשר מזכיר לנו לעצור ולהתבונן על חיינו על מנת שנוכל להמשיך ולהתפתח. ההילינג עוזר לנו לגלות מסר זה ולבצע את השינוי הנדרש אשר בעקבותיו משתפרים חיינו ומצבנו הבריאותי ואנו חוזרים לצעוד בדרך הנכונה עבורנו

צור קשר לאבחון חינם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות