דמיון מודרך

דמיון מודרך

החיים שלנו מתחילים ב”קטן”. כל בני האדם נוצרים מביצית שהופרתה וממנה נוצר העובר. כך גם כל מעשינו והחלטותינו בחיים אלה נוצרים מ”זרעים” קטנים. הזרעים האלה הם המחשבות. כל דבר נוצר תחילה במוחנו. בין אם מדובר על איזה תחום עיסוק לבחור ואיפה ללמוד ובין אם מדובר בכאב פיזי מתמשך. כל דבר נוצר ממחשבה, מכאן שמחשבה היא השלב הראשון בתהליך ההתהוות.
השלב השני הוא המילה. לאחר שאנחנו חושבים, אנו אומרים את מחשבותינו בקול. ככל שאנו אומרים את מה שאנו מרגישים יותר פעמים, כך אנו בוראים את המציאות שלנו. מכאן שהשלב האחרון בתהליך ההתהוות, הוא העשייה.
מחשבות. מילים. עשייה.
לא סתם אומרים שמילים יוצרות מציאות. אדם שיחשוב שלילי וידבר שלילי, ימשוך את אותם הדברים עליהם הוא מדבר ומהם כה חושש. לעומת זאת אדם שחושב חיובי ומדבר חיובי, ימשוך לעצמו את אותם הדברים עליהם חולם.
מי מאיתנו לא מכיר אדם שמתלונן ללא הפסקה עד כמה אנשים רעים והעולם רע ולא ניתן לסמוך על אף אחד? רוב הסיכויים שאותו האדם יתקל בחיו רק באנשים אשר יצדיקו את מחשבותיו אלה. זה יקרה עד אשר יקח את חיו בידיים ויבין שהעולם הוא צבעוני ומגוון ויש המון אנשים טובים שבאים לקראתו. כאשר יגיע לתובנה זו ימשוך לחיו חוויות המחזקות אמונות חדשות אלה.
מכאן שדמיון מודרך מסייע לנו לבנות ולרפא את מחשבותינו  ואת אמונותינו העמוקות ביותר. הוא עוזר לנו לרדת לחקר המחסום הנפשי והרפואי ויוצר מחשבות חדשות המסייעות בבניית מציאות חדשה ובריאה יותר עבורנו.

הדמיון המודרך הינו כלי טיפולי עצמתי ביותר אשר עוזר לריפוי ואיזון ההיבטים הפיזיים והנפשיים של האדם. הדמיון המודרך מרגיע את האדם וממקד את התדרים שלו לקבלת ההחלטות הנכונות ביותר עבורו. הנושאים הנפשיים בהם ניתן להיעזר בדמיון מודרך הם- בניית קריירה, זוגיות, משפחה, פרנסה, העצמה עצמית ורוחנית, ניקוי פנימי והרגעה. כמו כן תורם הדמיון המודרך להקלה וריפוי בעיות פיזיות שונות, החל מהבעיה הפשוטה ביותר עד לבעיות בריאותיות קשות.
הדמיון המודרך הינו אחד הכלים החזקים ביותר ברפואת התדרים (ההילינג), שכן הוא מכוון את תדרי האדם לריפוי עצמי.

צור קשר לאבחון חינם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות