טיפול אנרגטי

כל חפץ, כל אדם וחיה בעולם, ואפילו כל מחשבה – נושאים איתם מטען אנרגטי, וכל משא אנרגטי יכול להשתנות (לעבור התמרה). אנרגיות שאינן מיטיבות איתנו ומשפיעות על התודעה ועל תת המודע שלנו פועלות את פעולתן גם על הגוף, והדבר יכול להתבטא במגוון צורות: כאבים, מחלות כרוניות, פגיעות ותחושות רעות – הפוגעות באורח חיינו, ואינן מאפשרות לנו להתנהל בעולם באופן מלא ועשיר. בכוחו של טיפול נכון להמיר את אותן אנרגיות שליליות הקיימות בתודעה ובתת המודע שלנו, ולהפוך אותן לחיוביות ומלאות משמעות עבורנו.

מהו בעצם טיפול אנרגטי?

כל מהותו של המטפל באנרגיה (הילר או שאמאן), היא למעשה לזמן אנרגיה. בהתאם למקרהו של כל אדם ולבעיה ממנה הוא סובל, מבצע ההילר פעולות שונות בגופו ובתודעתו על מנת להביא אותו למחוזות חשיבה ותחושה חדשים: ניקוי ערוצים אנרגטיים, שחרור טראומות פיזיות ורגשיות, שיפור תפקודם של איברים, רקמות ותאים, ועוד. כדי לעשות זאת כראוי, על המטפל לבטל את עצמו לחלוטין כך שהמטופל יוכל להתרכז בכוחותיו שלו, ובסופו של תהליך להביא את עצמו לריפוי. לרוב, כבר בתחילת הדרך המטופל חווה חוויות מאגיות מעצבות חיים, ולפעמים אף לראשונה בחייו.

להקשיב לעולם שמסביב

אמרי גניאל הוא מטפל מוסמך העוסק בריפוי אנרגטי ופיזי, ובזכות מסע ארוך ומופלא שעבר (וממשיך לעבור), רשימת תחומי ההתמחות שלו היא מרשימה במיוחד: הוא רייקי מאסטר, מטפל בכיר בעיסוי רפואי, בתרפיית קרניוסקראל ובוורטקס הילינג, וכן הוא מעביר קורסים מקצועיים בהילינג ומדיטציה. את לימודיו עשה בארצות הברית ובישראל, לאחר עשר שנות נדודים חוצי יבשות בחיפוש אחר אמונות ושיטות טיפול ייחודיות מרחבי העולם. הטיפולים של אמרי משלבים הילינג, עיסוי רפואי, קרניוסקראל, שיחה וגם דמיון מודרך – והם פועלים במישור הפיזי הנפשי יחד כמקשה אחת.

מוכנים למסע?

הטיפול האנרגטי מתאים לכל מצב, והוא מסייע בפתרון בעיות קטנות כגדולות: כאבים נקודתיים באיברים ספציפיים,  מחלות כרוניות ומחלות “חשוכות מרפא”, וכן קשיים נפשיים הקשורים בחיי היומיום ובמצבי קצה, והשגת רוגע ושקט באופן כללי. כמו כן, ניתן להגיע לטיפול למטרות לא “שגרתיות”, רוחניות יותר; התהליך הנחווה במרפאה של אמרי הוא מעצים, מצמיח וקורא כיוון למסלול חיים חדש ונכון יותר – והכל נעשה בהכלה, בסבלנות ועם אינטליגנציה רגשית גבוהה במיוחד. את החוויה המיוחדת שעברה בקליניקה, מסכמת היטב אחת המטופלות כך: “בין מכאובים ואובדן, מצאתי קרן אור להתחמם בה, אדמה יציבה לקלוט ממנה עוצמות, ושמיים בהירים לקלוט מהם חופש ומרחב. זה אמרי.” אם גם אתם רוצים לצאת לדרך חדשה ולהתחיל לחיות, פנו למרכז פעימות בר ותתמסרו לכוחו המשכר של הריפוי.

צור קשר לאבחון חינם