שמי אלונה פלג ואני מרפאה בהילינג בשילוב דמיון מודרך ורייקי. בנוסף אני עוסקת בתחום האימון האישי והתעסוקתי.
לפני שנתחיל מסע משותף, אני רוצה לספר לכם על המסע האישי שלי.
מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד חיפשתי משמעות עמוקה יותר לחיי. עוד כשהייתי בתחילת שנותיי בבית הספר, היתי יושבת בכיסא נדנדה ישן שעמד ליד חלוני וחושבת על יקומים מקבילים, דרכי ריפוי שונות ועוד דברים רבים שנראו לי אז באותה התקופה כפנטזיה בלבד.
ככל שהתבגרתי התחלתי להבין שחלק מה”דמיונות” שלי אינם דמיונות כלל. יחד עם התבגרותי הביולוגית והנפשית התחלתי לראות ולהרגיש ולראות את העולם שסביבי בעין פנימית ולא רק בעיניים החיצוניות. כשהיתי בת 13 ראיתי לראשונה את שדה האנרגיה האוניברסאלי המרכיב ובונה כל פרט ופרט בעולמנו. אני מודה שבהתחלה חשתי בהלה קלה ולא ממש הבנתי מה רואות עייני, אין זה פשוט בכלל לראות דברים השונים כל כך מהמציאות המוכרת לאחרים. לכן לקח לי שנים עד שהיתי מסוגלת להתמודד עם אותם הפלאים שראיתי בעין הפנימית שלי.
זמן לא רב אחרי שהשתחררתי מהשרות הצבאי נכנסתי לעולם הנפלא של הרייקי. למדתי רייקי 1+2 ולאחר מכן הרגשתי שיש לי יעוד גדול יותר ושעליי ללמד אחרים והלכתי ללמוד רייקי מאסטר. ככל שלמדתי וחוויתי את עולם הרייקי, כך הבנתי שאני לא היחידה ושעוד אנשים רבים רואים דברים רבים אשר מעבר לתפיסתנו הרגילה. בכל פעם שלימדתי רייקי- פרחתי. הרגשתי שהנה סוף סוף אני מגשימה את יעודי.
אני יכולה לומר שהיכרותי הרשמית עם ההילינג הייתה מיד אחרי הצבא, למרות שכשהתחלתי את לימודיי הבנתי די מהר שאני חיה את ההילינג מאז שאני זוכרת את עצמי. במהלך שלושת שנות לימודיי, התמחיתי בתחומי ריפוי רבים ביניהם- פרחי באך, אבני מרפא, טיפול באמצעות קלפים, טיפול באמצעות צלילים וכמובן הילינג ודמיון מודרך. בתקופת הכשרתי טיפלתי באנשים מקבוצת עמ”ך (קבוצת תמיכה לניצולי שואה והדור השני), אנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן (ארגון חס”ן), אנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות, נכות פיזית ופיגור שכלי, נשים עם בעיות פוריות ועוד.בשנים האחרונות אני מטפלת בהילינג בשילוב רייקי ודמיון מודרך נהנית מכל רגע וכמובן לומדת מכל מטופל.

אני מזמינה אתכם לצעוד ביחד איתי ולמצוא את הריפוי והיעוד של כל אחת ואחד מכם.

צור קשר לאבחון חינם