אודות

צור קשר לאבחון חינם

אודות  פעימות בר

פעימות בר מרכז לרפואה טבעית  בגישה הוליסטית, הכולל קליניקות מקצועיות של מיטב המטפלים בארץ מתחומי ידע וניסיון שונים – כך שכל אחד יוכל למצוא כאן מענה לצרכיו. במרכז ניתן ליהנות ממגוון איכותי של מטפלים, לפי תחומי ידע והתמחות שונים, וכמובן בהתאם להעדפתכם האישית.

המומחיות שלנו

במרכז תקבלו טיפול אישי תוך אבחון והתאמת דרך טיפולית אינדיבידואלית , אנשי הצוות עומלים כל העת על מנת לתת למטופליהם את הכלים המשמעותיים והמצמיחים ביותר שניתן להגיע איתם לריפוי – במסגרת מפגשים אישיים, הרצאות או סדנאות מקצועיות. כלל הטיפולים, הסדנאות והפעילויות מלווים במחקר אישי מעמיק של המטפלים, בכל תחומי ההתמחות שבהם הם עוסקים. שיטות הטיפול עשויות להשתנות, ולעתים קרובות  יוצעו לכם כמה טכניקות ריפוי שונות שבהן תוכלו לבחור, וכמובן גם לשלב – במסגרת אותה סדרת טיפולים ועל ידי איש מקצוע אחד.

המטפלים שלנו

אנו גאים בצוות המקצועי של מרכז פעימות בר. כל אחד ואחת מהמטפלים שלנו מחזיק בתעודות הסמכה מוכרות, בידע ובניסיון ארוך שנים בתחומו, והכי חשוב – עם חכמת לב ורוח, והקשבה אינסופית לכל אדם. מבין שלל הטיפולים שניתן לקבל במרכז, נמנים, בין היתר:

הגישה ההוליסטית

כל רפואה טבעית  יוצאת מנקודת ההנחה לפיה אין לנתק את הקשר שבין הגוף לנפש, ובין האיבר למערכת הכוללת שבתוכה הוא פועל. כך, כל פגע וכל נזק גופני קשורים באופן הדוק לחסמים ולאנרגיות “תקועות” שאותן יש לשחרר, בכדי שהמטופל יוכל להגיע בקלות ובנינוחות לריפויו בכוחות עצמו. נקודה זו היא למעשה משמעתית מאד, ואולי המשמעותית ביותר ברפואה ההוליסטית: בבסיסה של הגישה, נטועה האמונה האיתנה כי כל אדם, בכל מצב, יכול לרפא את עצמו באמצעות הזרמת מחודשת של אנרגיה – ובהשבתה של החיוניות הטבעית הקיימת בו הן לגוף והן לנפש. השיבה הביתה, למקום בטוח ושלו, נעשית בעזרתם של כלים מקצועיים הניתנים על ידי המטפל, ביד אוהבת ועם ניסיון עשיר, מקצועי ומדויק.

פעימות בר -בית לגוף ולנפש

מרכז פעימות בר שוכן ביישוב הקהילתי גבעות בר היישוב ממוקם  בנגב הצפוני, לב השקט (בין צומת להבים לצומת אשל הנשיא ). הרוגע והשלווה יציפו אתכם כבר מהדרך הפסטורלית עם היציאה מהעיר (או ממקום היישוב שלכם), והם יתעצמו יותר ויותר ככל שתתקרבו למקום. רגע לפני שתתמסרו לטיפול, תוכלו לחוש כיצד גם המרכז עצמו מקפיד לשמור על עיצוב נעים, שקט ומחדש; תוך שמירה על שילוב בין חמימות לנקיון, ובאיזון נכון ומרגיע.

בואו להכיר אותנו

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע שייקח אתכם גבוה. בואו להתרשם ממבחר הטיפולים שלנו, ולגלות כיצד נפתחות הדרך ונוצר הנתיב לשינוי. אין מרגש מרגע הגילוי, ואין גדולה מתחושת החיוּת, השמחה והספונטנית הטבעית שאיתה נולדנו, השבה לאט לכל אחד מתחומי החיים, ובאופן שיוצר שינוי עמוק ומשנה כיוון. למידע נוסף על הטיפולים, אנשי הצוות והאירועים במרכז פעימות בר, צרו איתנו קשר ונשמח לראות אתכם אצלנו בפעימות בר .

שינוי גודל גופנים
ניגודיות